سخن مدیر عامل

هدف از فعالیت مجموعه ما حل مشکلات فعلی در بستر وب و کمک به دیجیتالی کردن سیستم های دمده میباشد. با همت همکاران و متخصصان در زمینه های مربوطه توانسته ایم قدمی هرچند کوچک با توجه به شرایط خود برداریم و با توکل به خداوند از اعتماد شما، موفقیت های بیشتری خواهیم ساخت.

و این شما بودید که ما را به اینجا رسانده اید.

سپاس

پژمان محمدی
مدیرعامل

شرکت توسعه پژمان وب سیستم با برند تجاری پژمان وب در زمینه طراحی سایت ، تولید و توسعه نرم افزار فعالیت میکند. شرکت پژمان‌ وب با تکیه بر متخصصان برنامه نویسی سعی دارد بهترین خدمات را به همکاران و مراجعین عزیز ارائه دهد و در مسیر دیجیتال کردن کسب و کارها الگویی مفید باشد. این شرکت با مدیریت پژمان محمدی ابتدا در سنندج و سپس در شهرستان مریوان خدمات برنامه نویسی خود را گسترش داده و تاکنون محصولات موفقی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

خلاقیت در تحلیل

انتظار با کیفیت ترین خروجی را از ما داشته باشید

نگران هزینه ها نباشید

ما شرایط شما را در نظر میگیرم و باهم پیشرفت خواهیم کرد

چرا ما ؟

برای تبدیل یک ایده خام و کسب و کار سنتی به یک سیستم مدرن و پیشرفته علاوه بر تخصص برنامه نویسی ، باید مهندسین نرم افزار نیز در مسیر دیجیتالی شدن بیزینس ها نقش داشته باشند.

شرکت توسعه پژمان وب سیستم با تکیه بر انگیزه و تخصص جمعی از نخبگان حیطه نرم افزار این مورد را به خوبی پوشش داده و با توجه به شرایط مراجعین ، بستری مناسب جهت انجام پروژه ها را فراهم آورده است.

همکاری مجدد مراجعین قبلی با ما
۸۵%
دقت و تمرکز در نتیجه امور
۱۰۰%
مسئولیت پذیری نسبت به پشتیبانی پروژه ها
۱۰۰%